+380 (44) 339-50-09
Запит інформації
Вкажіть контактну інформацію та ми Вам передзвонимо

Переліт на приватному літаку за системою Jet Sharing

Ми раді пропонувати вам новий сервіс на ринку бізнес-авіації України під назвою Jet Sharing. Особливу популярність він отримав на початку пандемії COVID-19. Суть нового напрямку проста і полягає в тому, що вартість перельоту ділиться між кількома спітканцями, які летять одним рейсом. Вартість фіксована, при цьому вона невелико відрізняється від класичного бізнес-класу на регулярних рейсах (в середньому 2500-5000 євро). При цьому пасажири, обравши Jet Sharing, мають можливість користуватися всіма привілеями бізнес-авіації - чи то вильот з віп-терміналу, прискорений прохід митного та паспортного контролю, комфортабельні сидіння, преміум обслуговування та багато іншого. Ця послуга особливо актуальна при перельотах з України, зокрема з Києва, в країни Європи.

 

jet sharing

 

Кількість пасажирів в середньому становить від 3 до 15 осіб. Найбільш поширена ситуація, коли вильотж осуществляється з 4-6 спітканцями на борту. На ціноутворення впливає модель літака, напрямок і кінцева кількість пасажирів. Формування груп здійснюється з урахуванням багатьох факторів. Ми проявляємо максимальну гнучкість, щоб всі пасажири могли відчувати комфорт обраного рішення.

 

 

 

Принцип роботи Джет Шерінга

Розвиток бізнес-авіації створює багато нових та цікавих можливостей. Наприклад, тепер пасажиру для вибору доступно більше 9000 моделей літаків, різних типів. Ви можете полетіти на невеликому турбовинному літаку або віддати своє перевагу авіалайнеру, створеному для дальших бізнес-перельотів. Багатьом клієнтам подобаються великі бізнес-джети, проте якщо в літаку залишається багато вільних місць, у замовника є можливість скоротити витрати на перельот. Місця в такому перельоті виставляються на продаж, і в разі якщо спітканці знаходяться, кінцева вартість перельоту ділиться між усіма пасажирами. Авіаброкер Private Jet UA допоможе організувати пошук спітканців, а також узгодить всі деталі перельоту. Крім того, ви завжди можете приєднатися до вже створених рейсів, якщо вони збігаються з потрібними вам датами.

Достоїнства цієї схеми безліч:

 • Можна відправитися по потрібному напрямку без тривалих очікувань. Політ відбудеться за узгодженим розкладом. У деяких випадках можлива коригування під ваші дати;
 • Економія. Ви не платите за оренду борта цілком, придбавши лише потрібну кількість місць;
 • Jet Sharing дозволяє насолоджуватися комфортом бізнес-авіації, у регулярних рейсах значно скромніший набір додаткових послуг і можливостей;
 • Особистий елітний літак до ваших послуг. Затримки виключено.

Jet Sharing — це повний набір привілеїв бізнес-авіації, які ви придбаєте за демократичною вартістю. Незважаючи на меншу гнучкість планування, порівняно з орендою цілого бізнес-джета, ви можете без прочувствувати всі переваги приватного літака, за максимально вигідних умов.

 

оренда бізнес джета

 

Ціни на крісельну оренду бізнес джета

Джет Шері нг одна з найвигідніших систем по організації приватних перельотів. Згідно з її правилами вартість політу в рівній мірі ділиться між усіма пасажирами, які летять бізнес-джетом.

Спітканці можуть користуватися всіма послугами бізнес-авіації:

 • Вильоту з VIP-терміналів;
 • Прискореного проходження митних постів;
 • VIP харчування під час політу;
 • Політ відбувається в сидіннях підвищеної комфортабельності;
 • Преміальне обслуговування на борту;
 • Вам буде доступно велике багажне місце, до 25 кг.

Ця послуга стала дуже популярною в Європі та Україні, тому рейси з крісельною стали все активніше впроваджуватися в бізнес-авіацію.

Вартість оренди одного крісла починається від 2500 €. Кінцева вартість залежить від виду сидіння (крісло чи диван), числа спітканців, моделі приватного літака та маршруту. У більшості випадків шерінговий перельот здійснюється з 8-12 пасажирами. Це дає можливість залучати великі літаки класів Legacy 600 або Challenger 850. Повітряні судна відрізняються збільшеним багажним відділенням, підвищеною безпекою та високими стелями (можна ходити в повний зріст), що зробить перебування на борту ще більш комфортним - навіть при тривалому перельоті.

 

приватні літаки в Києві

 

Ключові відмінності Jet Sharing та бізнес-класу

 1. Вибираючи бізнес-джет, ви отримуєте індивідуальний сервіс. При політі в бізнес-класі — стандартне обслуговування;
 2. Затримки регулярних рейсів — типова, але неприпустима обставина для людей, цінують свій час. В приватній авіації відхилення від графіка зведені до мінімуму;
 3. Висока комфортабельність перельоту. Коли на борту всього 5-10 спітканців, летіти стає приємніше. Великі авіалайнери з вмістом 300 пасажирів не можуть надати таких зручностей;
 4. Приватні літаки більш безпечні. Їх обслуговування здійснюється за найвищими міжнародними стандартами, неприємностей та інцидентів не трапляється;
 5. При користуванні послугою Jet Sharing ви отримуєте VIP-обслуговування: окремі термінали, швидка реєстрація та проходження митниці, в вашому розпорядженні VIP-зали очікування.

 

ЗАКАЖІТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК!

Передзвонимо Вам і відповімо на будь-які питання щодо перельотів

 

 

Таблиця порівняння Джет Шерінга та бізнес-класу регулярного рейсу

  Jet Sharing Бізнес-клас
Графік вильотів підлаштовується під Вас за розкладом
Особистий багаж без обмежень обмежений, з оплатою
за перевагу
Вильот через окремий VIP термінал загальний термінал
Реєстрація на переліт за 30 хв за 1,5 - 2 години
Коригування маршруту за вашим бажанням неможливі
Проходження митниці та паспортного контролю прискорене стандартне
Очікування в VIP залі включено в вартість за додаткову плату
Харчування на борту з VIP ресторанів і кав'ярень стандартне
Політ з собакою/кішкою в салоні можливий неможливий
Зручності для сну повноцінне ліжко або диван піврозкладне крісло
Кількість спітканців на борту контролюється вами від 80 до 314 осіб

 

 

Послуга Shuttle UP

Shuttle UP — ще один спосіб скористатися послугами бізнес-авіації, але так само за максимально вигідною ціною. Суть полягає в спільній оренді часткового літака. Але на відміну від класичного шерингу, дати вибирають не клієнти, а оператори (організатори рейсу).

Авіаоператори планують рейси на популярні напрямки. Пасажири можуть придбати місця в літаку для польоту у потрібне місто заздалегідь. Таким чином, ви летите на приватному літаку, користуєтеся VIP-привілеями, але платите значно менше, ніж при звичайній оренді бізнес-джета. Обираючи систему Shuttle UP, можете бути впевнені, що затримки і непорозуміння виключені.

Плюси системи:

 • Вам потрібно вибрати лише відповідний рейс. Сітка тщательно розроблена авіаоператором;
 • Польоти здійснюються на топових приватних літаках;
 • Вильот в точно вказаний час, максимально можлива затримка 10 хвилин;
 • Обслуговування в окремих терміналах;
 • Низькі ціни на польоти бізнес-авіації.

На сайтах авіаброкерів ви можете знайти актуальне розклад рейсів, вони заплановані на кілька тижнів вперед. Польотна програма при Shuttle UP запланована на 1-2 місяці в крупні міста Європи, вона може коригуватися відповідно до бажань замовника. Отримати повну інформацію про спільну покресельну оренду ви можете, зателефонувавши вашому авіаброкеру.

 

вартість перельоту приватним літаком

 

Декілька порад, які допоможуть знайти відповідний рейс

Щоб скористатися перевагами системи Jet Sharing, необхідно знайти надійного оператора. Це організація, яка отримала в оренду літак у власника, зібрала екіпаж, оплатила всі збори і підготувала судно до польоту. Вона і займається продажем місць на борту. Також їй допомагають авіаброкери.

Ознайомитися з найближчими рейсами, на які є вільні місця, ви можете на офіційному сайті компанії оператора або звернувшись до авіаброкера Private Jets UA. Розклад постійно змінюється так, як додаються нові напрямки, швидко розкупаються місця. Щоб не витрачати дорогоцінний час на підбір рейсу, довірте це завдання нашому менеджеру. Як тільки він знайде потрібний варіант, одразу зв'яжеться з вами для бронювання.

 

вартість послуг бізнес-авіації

 

Відмінності між системами Jet Sharing та Empty Legs

Empty Legs це перегонний переліт, або як його ще називають - політ на зворотньому рейсі. Тобто літак повертається в місце свого базування або летить за клієнтом, абсолютно порожній. Щоб скоротити витрати на порожній перегін бізнес-джета, оператори виставляють місця в ньому на продаж. Таким чином, ви можете здійснити переліт на приватному літаку зі знижкою в 60-70% від вартості польоту. Зазвичай оператори продають такі польоти за собівартістю, виключно для зниження витрат. При цьому всі привілеї бізнес-авіації під час польоту зберігаються. Єдиний момент – вам доведеться підлаштовуватися під дати вильоту, і змінити їх, як правило, не можливо.

Незважаючи на привабливість Empty Legs, дешевше все-таки обходиться крісельна оренда. Мінус у тому, що з вами летять інші особи, але частіше всього польоти за програмою Jet Sharing пов'язані з дуже приємним та адекватним контингентом людей. Тому в якійсь мірі ви зможете використати цю ситуацію для розширення кола знайомств з успішними людьми.

 

empty legs перельоти

 

По яких напрямках літають бізнес-джети?

Послуга Jet Sharing — це можливість полетіти з Києва та інших великих аеропортів Європи з максимальним комфортом за найпопулярнішими напрямками. Також важливим транспортним хабом є Стамбул, а саме аеропорт "Сабіха Гьокчен". Ми можемо організувати з'єднувальні Jet Sharing перельоти з Києва до Стамбула, а звідти в Лондон, Ніццу, Геную, Дубай, Шамбері, Мале і т.д.

Бізнес-авіація здатна доставити Вас в будь-яке велике місто, на курорти або в столиці європейських країн. Кожен місяць приватні літаки відправляються по топовим напрямкам: до Парижу, Цюриху, Лондона, Ніцци, Канн та ОАЕ. Наші авіаброкери допоможуть вам знайти оптимальні варіанти перельотів, з урахуванням вашого бюджету та вимог до літака.

Ці міста цікавлять як бізнесменів, так і туристів, бажаючих відкривати для себе нові куточки світу. Користуючись послугами Private Jets UA, ви можете вирушити як у службову поїздку, так і в подорож з метою туризму.

 

бізнес-авіація України

 

Розклад перельотів Jet Sharing на поточний рік

 • Київ - Мюнхен - Київ. Заплановані дати - 3, 11, 17, 25 числа місяця.
 • Київ - Афіни - Київ. Заплановані дати - 2, 9, 12, 16, 19, 23, 26, 30 числа місяця.
 • Київ - Канарські острови - Київ. Заплановані дати - 18, 20 числа місяця.
 • Київ - Женева - Київ. Заплановані дати - 5, 12, 15, 19, 26 числа місяця.
 • Київ - Салоніки - Київ. Заплановані дати - 5, 12, 18, 22, 26 числа місяця.
 • Київ - Ніцца - Київ. Заплановані дати - 2, 6, 10, 12, 18, 24, 27, 30 числа місяця.
 • Київ - Лондон - Київ. Заплановані дати - 1, 4, 9, 12, 15, 19, 22, 25, 28 числа місяця.
 • Київ - Анталія - Київ. Заплановані дати - 7, 18, 25, 31 числа місяця.
 • Київ - Дубай - Київ. Заплановані дати - 2, 6, 13, 20, 27 числа місяця.
 • Київ - Мале (мальдівські острови) - Київ. Заплановані дати - 1, 6, 13, 14, 19, 25, 29 числа місяця.
 • Київ - Альбенга - Київ. Заплановані дати - 3, 9, 13, 15, 18, 21, 25, 28, 30 числа місяця.
 • Київ - Тіват - Київ. Заплановані дати - 3, 10, 16, 21, 25, 30 числа місяця.
 • Київ - Бодрум - Київ. Заплановані дати - 2, 12, 18, 25, 29 числа місяця.
 • Київ - Жірона - Київ. Заплановані дати - 5, 13, 17, 25 числа місяця.
 • Київ - Ольбія - Київ. Заплановані дати - 7, 17, 24, 30 числа місяця.
 • Київ - Генуя - Київ. Заплановані дати - 3, 11, 17, 24, 30 числа місяця.
 • Київ - Цюріх - Київ. Заплановані дати - 6, 17, 25 числа місяця.
 • Київ - Рига - Київ. Заплановані дати - 3, 8, 12, 17, 24 числа місяця.
 • Київ - Малага - Київ. Заплановані дати - 1, 5, 12, 19, 23, 26 числа місяця.
 • Київ - Ларнака - Київ. Заплановані дати - 2, 7, 10, 12, 15, 21, 26, 29 числа місяця.
 • Київ - Монако - Київ. Заплановані дати - 1, 6, 9, 13, 18, 24, 28, 30 числа місяця.

 

перельот приватним літаком

 

Бронювання перельоту приватним літаком

Забронювати бізнес-джет для приватного перельоту можна будь-яким зручним для вас способом - по телефону +380 443395009, через онлайн-форму на сайті, месенджер або електронну пошту flight@jets.com.ua. Авіаброкер оперативно зв'яжеться з Вами, уточнить всю необхідну інформацію, зробить розрахунок ціни, запитає інформацію у провідних операторів і надішле вам кращі варіанти на вибір (зазвичай це 3-5 оптимальних варіантів). Далі ми узгоджуємо деталі обраного перельоту або коригуємо пошук з урахуванням нових вводних від Вас.

Ми організовуємо міжнародні та внутрішні польоти по Україні. Якщо поточна ціна перельоту Вас не влаштовує, ми можемо почати відстежувати цікавлячий Вас маршрут у пошуках більш вигідної пропозиції - іноді вони з'являються протягом кількох днів. А ексклюзивним базам Empty Legs перельотів, а також Jet Sharing рейсам - ми завжди зможемо знайти для вас оптимальний варіант, під ваш бюджет. Будемо раді підібрати для вас кращий варіант!

 

 

 

Етапи бронювання бізнес-джета

Забронювати переліт на приватному літаку можна за 5 простих кроків:

 • Відправте запит, з вказанням маршруту, кількості пасажирів, побажань до літака, екіпажу та обслуговування;
 • Наш авіаконсультант зв'яжеться з вами будь-яким зручним для Вас способом і надасть вам можливі варіанти перельоту;
 • Після узгодження всіх деталей, для Вас буде підготовлено фінальну пропозицію, з договором та всіма необхідними документами;
 • Оплата та підписання договору. Підготовка і транспортування бізнес-джета в зручний для вас аеропорт;
 • Вильот і прибуття в пункт призначення.

Окрім безпосередньої оренди бізнес-джета та організації перельоту, ми надаємо комплекс консьєрж-послуг, преміум трансфер, охорону, ексклюзивний кейтеринг на борту та багато іншого. Наші експерти з радістю відповідатимуть на ваші запитання і допоможуть організувати ваш переліт.

 

ціни на оренду літаків

 

Аеропорти бізнес авіації України

Нижче представлено топ 25 популярних аеропортів і вертодромів, що використовуються в справах бізнес авіації. Більший список доступних локацій можна отримати у наших авіаброкерів.

 
Аеропорт Місто ICAO IATA
Бориспіль КИЇВ UKBB KBP
 Дніпропетровськ Дніпро UKDD DNK
Запоріжжя Запоріжжя UKBB OZH
Житомир Смоковка (Смоківка) Житомир UKKV ZTR
Івано-Франківськ Івано-Франківськ UKLI IFO
Київ - Жуляни Київ UKKK IEV
Кривий Ріг - Лозоватка Кривий Ріг UKDR KWG
Львів Львів UKLL LWO
Маріуполь Маріуполь UKCM MPW
Одеса Одеса UKOO ODS
Харків Харків UKHH HRK
 Херсон - Чорнобаївка Херсон UKOH KHE
Вінниця - Гавришівка Вінниця UKWW VIN
 Кіровоград Кропивницький UKKG KGO
 Супрунівка (Полтава) Полтава UKHP PLV
Миколаїв (Нікополь) Нікополь UKON NLV
Рівне Рівне UKLR RWN
Суми Суми UKHS UMY
Тернопіль Тернопіль UKLT TNL
Чернівці Чернівці UKLN CWC
Черкаси Черкаси UKKE CKC
Гавришівка (Вінниця) Канів UKWW VIN
 Київ (Антонов-1) Київ UKKT NNN

 

 

організація приватного перельоту під ключ

 

Оплата перельотів

Більшість наших клієнтів віддають перевагу безготівковому способу оплати польотів (переказ на банківський рахунок в ЄС), що гарантує високий рівень конфіденційності та безпеки платежу. Всі платіжні реквізити та договори надаються заздалегідь, тому у вас буде достатньо часу для проведення необхідних перевірок. За роки роботи в сфері бізнес-авіації наша компанія завоювала бездоганну репутацію і десятки постійних клієнтів. Ми відкриті та прозорі в своїх справах, перед клієнтами і завжди готові надати Вам всі необхідні документи.

Ви можете оплатити переліт будь-яким зручним для вас способом:

 1. безготівковим (шляхом переказу на наш рахунок в банку за договором);
 2. готівкою;
 3. банківською карткою;
 4. криптовалютою.

Ми працюємо з усіма провідними європейськими та українськими банками, що дозволяє Вам вибрати найзручніший спосіб оплати рахунку. Крім того, ми укладаємо офіційний договір з фіксацією суми перельоту, надаємо клієнтам всі необхідні документи і рахунки, що гарантує безпечну оплату та гарантію надання послуг.

Якщо вам потрібно забронювати терміновий переліт, будь ласка, майте на увазі, що банківський переказ може зайняти кілька днів. У таких ситуаціях ми можемо залучити партнерські компанії, щоб ви могли оплатити переліт готівкою або криптовалютою. Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з вашим персональним консультантом в будь-який зручний для вас час - заявки приймаються цілодобово і без вихідних.

 

оплата перельоту приватним літаком

 

Умови скасування рейсу

Якщо запланований рейс скасовується за ініціативою клієнта, грошові кошти будуть утримані з урахуванням штрафних санкцій, прописаних у договорі. Це досить зрозуміло, оскільки певні витрати на організацію перельоту вже були з боку оператора або власника літака. Однак наша компанія завжди йде назустріч і намагається зробити так, щоб клієнт втратив якнайменше. При цьому в випадках, коли оренда скасовується з нашої вини (або через вину оператора), що, до речі, відбувається дуже рідко - кошти повертаються в повному обсязі.

 

приватні літаки в Україні

 

Наша команда

Ми наймаємо лише кращих фахівців, які добре розбираються в усіх аспектах бізнес-авіації. 32 професіонали, що працюють в Private Jets UA, організовують чартерні рейси на літаках і вертольотах по всьому світу.

За кожним клієнтом закріплюється персональний авіаброкер, який зобов'язується:

 • залишатися на зв'язку з клієнтом 24 години на добу, 7 днів на тиждень;
 • відповідати на всі питання, пов'язані з вибором приватного літака, оптимізацією маршруту, підбором екіпажу, кейтерингом, безпекою і зустріччю в аеропорту, а також оперативно вирішувати всі організаційні проблеми;
 • забезпечувати найвищий рівень сервісу та приділяти увагу найменшим деталям.

Договір зазвичай складається англійською мовою (проте, за необхідності, ми можемо перекласти його на будь-яку іншу мову). Ви зможете ознайомитися з ним заздалегідь і внести необхідні корективи. Наша головна мета - зробити так, щоб на всіх етапах перельоту ви почували себе максимально спокійно, комфортно і безпечно.

 

 

 

Головні цифри компанії

За більше ніж 15 років надання авіаційних послуг в Європі та країнах СНД, компанія Private Jets UA накопичила великий досвід у вирішенні проблем бізнес-авіації. Усі члени нашої команди відмінно розбираються в усіх нюансах галузі і завжди готові консультувати вас з будь-яких питань.

Цифри, якими ми пишаємося:

 1. Ми активно розвиваємося в галузі бізнес-авіації вже більше 15 років, зберігаючи гнучкий підхід до кожного клієнта.
 2. Штат компанії налічує 32 спеціаліста, володіючи 7 міжнародними мовами (українською, англійською, німецькою, французькою, іспанською, російською і італійською).
 3. Каталог компанії містить більше 9000 моделей приватних літаків і вертольотів, доступних для замовлення у будь-який час.
 4. Маємо 2 діючих міжнародних офіса в Україні та Швейцарії, а також на кінець цього року заплановано відкриття нового офісу в Ригі.
 5. Для організації термінового перельоту нам потрібно всього 3-4 години. Однак, щоб запропонувати вам найвигідніші варіанти перельотів, просимо звертатися за 2-3 дні до перельоту.
 6. У компанії понад 140 постійних клієнтів по всьому світу та десятки позитивних відгуків в інтернеті.

Якщо у вас залишилися питання щодо Private Jets UA, ми будемо раді допомогти вам. Наш авіаційний консультант зв'яжеться з вами в найкоротший термін, висилє вам офіційну презентацію компанії та відповість на всі ваші питання.

 

приватні літаки в Україні

 

Порівняння Private Jets UA і інших компаній

 

  Private Jets UA Звичайний авіаброкер Власник літака Авіаоператор
Онлайн-бронювання та оплата перельоту × ×
Оплата криптовалютою × × ×
Терміновий вильот з України ×
Гнучкі умови бронювання та скасування польоту × ×
Цілодобовий особистий авіаброкер × ×
Доступ до бази з понад 9000 бізнес-джетів × × ×
Здійснення медичних та санітарних рейсів
Перевезення собак та кішок в салоні ×
Актуальна база Empty Legs перельотів ×
По крісельна оренда літаків Jet Sharing × ×
Великий спектр консьєрж-послуг × × ×
Організація трансферу, охорони, супроводу × ×
Допомога з оформлення документів ×

 

Airbus 318 Elite

Airbus 318 Elite

Airbus 318 Elite відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними
0 рублей
Airbus A319 CJ

Airbus A319 CJ

Airbus A319 CJ відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та
0 рублей
Beechcraft Baron 58

Beechcraft Baron 58

Beechcraft Baron 58 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічни
0 рублей
Beechcraft Hawker 1000

Beechcraft Hawker 1000

Beechcraft Hawker 1000 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техні
0 рублей
Beechcraft Hawker 4000

Beechcraft Hawker 4000

Beechcraft Hawker 4000 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техні
0 рублей
Beechcraft Hawker 700

Beechcraft Hawker 700

Beechcraft Hawker 700 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техніч
0 рублей
Beechcraft Hawker 750

Beechcraft Hawker 750

Beechcraft Hawker 750 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техніч
0 рублей
Beechcraft Hawker 800 XP

Beechcraft Hawker 800 XP

Beechcraft Hawker 800 XP відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе тех
0 рублей
Beechcraft Hawker 850 XP

Beechcraft Hawker 850 XP

Beechcraft Hawker 850 XP відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе тех
0 рублей
Beechcraft Hawker 900 XP

Beechcraft Hawker 900 XP

Beechcraft Hawker 900 XP відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе тех
0 рублей
Beechcraft King Air 100

Beechcraft King Air 100

Beechcraft King Air 100 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техн
0 рублей
Beechcraft King Air 200

Beechcraft King Air 200

Beechcraft King Air 200 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техн
0 рублей
Beechcraft King Air 300

Beechcraft King Air 300

Beechcraft King Air 300 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техн
0 рублей
Beechcraft King Air 350

Beechcraft King Air 350

Beechcraft King Air 350 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себ
0 рублей
Beechcraft King Air 90

Beechcraft King Air 90

Beechcraft King Air 90 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техні
0 рублей
Beechcraft Premier I

Beechcraft Premier I

Beechcraft Premier I відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічн
0 рублей
Boeing Business Jet (BBJ)

Boeing Business Jet (BBJ)

Boeing Business Jet відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічни
0 рублей
Bombardier Challenger 300

Bombardier Challenger 300

Bombardier Challenger 300 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе те
0 рублей
Bombardier Challenger 350

Bombardier Challenger 350

Bombardier Challenger 350 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе те
0 рублей
Bombardier Challenger 600

Bombardier Challenger 600

Bombardier Challenger 600 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе те
0 рублей
Bombardier Challenger 601

Bombardier Challenger 601

Bombardier Challenger 601 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе те
0 рублей
Bombardier Challenger 604

Bombardier Challenger 604

Bombardier Challenger 604 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе те
0 рублей
Bombardier Challenger 605

Bombardier Challenger 605

Bombardier Challenger 605 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе те
0 рублей
Bombardier Challenger 650

Bombardier Challenger 650

Bombardier Challenger 650 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе те
0 рублей
Bombardier Challenger 850

Bombardier Challenger 850

Bombardier Challenger 850 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе те
0 рублей
Bombardier Global 5000

Bombardier Global 5000

Bombardier Global 5000 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техні
0 рублей
Bombardier Global 6000

Bombardier Global 6000

Bombardier Global 6000 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техні
0 рублей
Bombardier Global Express

Bombardier Global Express

Bombardier Global Express відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе те
0 рублей
Britten-Norman Islander

Britten-Norman Islander

Britten-Norman Islander відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техн
0 рублей
Cessna 208 Grand Caravan

Cessna 208 Grand Caravan

Cessna 208 Grand Caravan відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе тех
0 рублей
Cessna 340

Cessna 340

Cessna 340 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та льо
0 рублей
Cessna 404

Cessna 404

Cessna 404 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та льо
0 рублей
Cessna 421 Golden Eagle

Cessna 421 Golden Eagle

Cessna 421 Golden Eagle відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техн
0 рублей
Cessna Citation Bravo

Cessna Citation Bravo

Cessna Citation Bravo відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техніч
0 рублей
Cessna Citation CJ2

Cessna Citation CJ2

Cessna Citation CJ2 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічни
0 рублей
Cessna Citation CJ3

Cessna Citation CJ3

Cessna Citation CJ3 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічни
0 рублей
Cessna Citation CJ4

Cessna Citation CJ4

Cessna Citation CJ4 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічни
0 рублей
Cessna Citation Encore

Cessna Citation Encore

Cessna Citation Encore відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техні
0 рублей
Cessna Citation Excel

Cessna Citation Excel

Cessna Citation Excel відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техніч
0 рублей
Cessna Citation I

Cessna Citation I

Cessna Citation I відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними
0 рублей
Cessna Citation II

Cessna Citation II

Cessna Citation II відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічним
0 рублей
Cessna Citation III

Cessna Citation III

Cessna Citation III відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічни
0 рублей
Cessna Citation Jet / CJ1

Cessna Citation Jet / CJ1

Cessna Citation Jet / CJ1 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе те
0 рублей
Cessna Citation Latitude

Cessna Citation Latitude

Cessna Citation Latitude відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе тех
0 рублей
Cessna Citation M2

Cessna Citation M2

Cessna Citation M2 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічним
0 рублей
Cessna Citation Mustang

Cessna Citation Mustang

Cessna Citation Mustang відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техн
0 рублей
Cessna Citation Sovereign

Cessna Citation Sovereign

Cessna Citation Sovereign відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе те
0 рублей
Cessna Citation Ultra

Cessna Citation Ultra

Cessna Citation Ultra відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техніч
0 рублей
Cessna Citation V

Cessna Citation V

Cessna Citation V відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними
0 рублей
Cessna Citation VI

Cessna Citation VI

Cessna Citation VI відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічним
0 рублей
Cessna Citation VII

Cessna Citation VII

Cessna Citation VII відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічни
0 рублей
Cessna Citation X

Cessna Citation X

Cessna Citation X відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними
0 рублей
Cessna Citation XLS

Cessna Citation XLS

Cessna Citation XLS відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічни
0 рублей
Cessna F406 Caravan II

Cessna F406 Caravan II

Cessna F406 Caravan II відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техні
0 рублей
Cirrus SR-22

Cirrus SR-22

Cirrus SR-22 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та л
0 рублей
Dassault Falcon 10

Dassault Falcon 10

Dassault Falcon 10 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічним
0 рублей
Dassault Falcon 20

Dassault Falcon 20

Dassault Falcon 20 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічним
0 рублей
Dassault Falcon 2000

Dassault Falcon 2000

Dassault Falcon 2000 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічн
0 рублей
Dassault Falcon 2000 EX

Dassault Falcon 2000 EX

Dassault Falcon 2000 EX відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техн
0 рублей
Dassault Falcon 2000 LX

Dassault Falcon 2000 LX

Dassault Falcon 2000 LX відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техн
0 рублей
Dassault Falcon 50

Dassault Falcon 50

Dassault Falcon 50 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічним
0 рублей
Dassault Falcon 7X

Dassault Falcon 7X

Dassault Falcon 7X відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічним
0 рублей
Dassault Falcon 8X

Dassault Falcon 8X

Dassault Falcon 8X відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе тех
0 рублей
Dassault Falcon 900

Dassault Falcon 900

Dassault Falcon 900 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічни
0 рублей
Dassault Falcon 900 EX

Dassault Falcon 900 EX

Dassault Falcon 900 EX відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техні
0 рублей
Dassault Falcon 900 LX

Dassault Falcon 900 LX

Dassault Falcon 900 LX относится к самым популярным и востребованным самолетам в бизнес авиации Украины и Европы, хорошо себя зарекомендовав техническ
0 рублей
Diamond DA42 Twinstar

Diamond DA42 Twinstar

Diamond DA42 Twinstar відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техніч
0 рублей
Embraer Legacy 450

Embraer Legacy 450

Embraer Legacy 450 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічним
0 рублей
Embraer Legacy 500

Embraer Legacy 500

Embraer Legacy 500 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічним
0 рублей
Embraer Legacy 600

Embraer Legacy 600

Embraer Legacy 600 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічним
0 рублей
Embraer Legacy 650

Embraer Legacy 650

Embraer Legacy 650 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічним
0 рублей
Embraer Lineage 1000

Embraer Lineage 1000

Embraer Lineage 1000 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічн
0 рублей
Embraer Phenom 100

Embraer Phenom 100

Embraer Phenom 100 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічним
0 рублей
Embraer Phenom 300

Embraer Phenom 300

Embraer Phenom 300 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічним
0 рублей
Gulfstream G100

Gulfstream G100

Gulfstream G100 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними т
0 рублей
Gulfstream G150

Gulfstream G150

Gulfstream G150 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними т
0 рублей
Gulfstream G200

Gulfstream G200

Gulfstream G200 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними т
0 рублей
Gulfstream G280

Gulfstream G280

Gulfstream G280 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними т
0 рублей
Gulfstream G300

Gulfstream G300

Gulfstream G300 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними т
0 рублей
Gulfstream G350

Gulfstream G350

Gulfstream G350 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними т
0 рублей
Gulfstream G400

Gulfstream G400

Gulfstream G400 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними т
0 рублей
Gulfstream G450

Gulfstream G450

Gulfstream G450 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними т
0 рублей
Gulfstream G550

Gulfstream G550

Gulfstream G550 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними т
0 рублей
Gulfstream G650

Gulfstream G650

Gulfstream G650 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними т
0 рублей
Gulfstream GIV

Gulfstream GIV

Gulfstream GIV відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та
0 рублей
Gulfstream GV

Gulfstream GV

Gulfstream GV відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та
0 рублей
Gulfstream II

Gulfstream II

Gulfstream II відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та
0 рублей
Gulfstream III

Gulfstream III

Gulfstream III відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та
0 рублей
Hawker 400XP

Hawker 400XP

Hawker 400XP відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та л
0 рублей
HondaJet HA-420

HondaJet HA-420

HondaJet HA-420 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними т
0 рублей
Learjet 25

Learjet 25

Learjet 25 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та льо
0 рублей
Learjet 31

Learjet 31

Learjet 31 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та льо
0 рублей
Learjet 35

Learjet 35

Learjet 35 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та льо
0 рублей
Learjet 40XR

Learjet 40XR

Learjet 40XR відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та л
0 рублей
Learjet 45XR

Learjet 45XR

Learjet 45XR відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та л
0 рублей
Learjet 55

Learjet 55

Learjet 55 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та льо
0 рублей
Learjet 60XR

Learjet 60XR

Learjet 60XR відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та л
0 рублей
Learjet 70

Learjet 70

Learjet 70 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та льо
0 рублей
Nextan 400 XT

Nextan 400 XT

Nextan 400 XT відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та
0 рублей
Piaggio Avanti P180 II

Piaggio Avanti P180 II

Piaggio Avanti P180 II відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе техні
0 рублей
Pilatus PC-12

Pilatus PC-12

Pilatus PC-12 відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та
0 рублей
Piper Aztec

Piper Aztec

Piper Aztec відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та ль
0 рублей
Piper Cheyenne

Piper Cheyenne

Piper Cheyenne відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними та
0 рублей
Piper PA31 Navajo

Piper PA31 Navajo

Piper PA31 Navajo відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними
0 рублей
Piper PA34 Seneca

Piper PA34 Seneca

Piper PA34 Seneca відноситься до найпопулярніших та високо попитних літаків у бізнес-авіації України та Європи, успішно зарекомендував себе технічними
0 рублей
Показано с 1 по 105 із 105 (всього 1 сторінок)
Заявка на оренду
Залишіть заявку і ми зв'яжемося з Вами для бронювання