+380 (44) 339-50-09
Запит інформації
Вкажіть контактну інформацію та ми Вам передзвонимо

Користувача угода

Згода з умовами використання

Використання веб-сайту jets.com.ua (надалі - «Сайт») автоматично означає вашу згоду з наведеними умовами. jets.com.ua (надалі - Private Jets UA, "ми", "нас" або "наш") залишає за собою право в будь-який час змінювати або доповнювати ці умови без спеціального повідомлення, і ви погоджуєтеся прийняти подібні зміни. Політика конфіденційності доступна за адресою https://jets.com.ua/politika-konfidentsialnosti.html

 

Опис послуги

Сайт не є продавцем квитків і туристичних послуг. Сайт надає інформаційні послуги з організації приватних перельотів і послуг бізнес авіації.

 

Умови надання Сервісу

 1. Будь-який повнолітній і дієздатний користувач Інтернету, незалежно від географічного місцезнаходження, може використовувати Сайт.
 2. Ви погоджуєтеся з тим, що Сайт має право розміщувати рекламні оголошення на будь-яких сторінках.
 3. Розміщені на Сайті матеріали доступні для перегляду і відтворення іншими користувачами в особистих цілях. Не допускається копіювання, поширення, публікація та інше використання в комерційних цілях матеріалів, завантажених з Сайту. Відповідальність за копіювання і незаконне використання розміщених на Сайті матеріалів несуть особи і організації, які використовували ці матеріали.
 4. Ми прагнемо забезпечувати безперебійну роботу Сайту, проте не несемо відповідальності за можливу повну або часткову втрату наданих вами даних і за недостатню швидкість або якість надання Сервісу.
 5. Розміщені на Сайті матеріали, включаючи, але не обмежуючись контентом і сервісами, надаються на умовах "як є". Private Jets UA не надає гарантій і (або) умов, явно виражених або підтакуваних, включаючи, але не обмежуючись, невтручання у права, безпеку і точності, а також гарантій, випливаючих із звичайного обороту справ.
 6. Private Jets UA зробить максимальні зусилля, але при цьому не гарантує, що: а) зміст сайту на постійній основі буде повним, оновленим і застосовним до вашої ситуації. б) якість продуктів і послуг, інформаційних та інших матеріалів, а також результати, отримані при використанні Сайту, будуть відповідати вашим очікуванням.

 

Інформаційні послуги Private Jets UA

 • У разі неможливості зрозуміти зміст інформації на Сайті для здійснення будь-яких дій користувач може зв'язатися з оператором служби підтримки Private Jets UA.
 • Всі дії, здійснювані оператором служби підтримки Private Jets UA, здійснюються виключно за особистим розпорядженням та згодою Користувача.
 • Авіа-агентства, авіаброкери, оператори, перевізники, готелі та інші постачальники туристичних або інших послуг на Сайті є незалежними організаціями, а не агентами або працівниками Private Jets UA. Private Jets UA не несе відповідальності за дії, помилки, упущення, заяви, гарантії, порушення або халатність таких постачальників або за будь-які збитки, смерть, втрату власності або за будь-які інші завдані шкоди з їхнього боку. Private Jets UA не несе відповідальності і не повертає оплачену суму бронювання в разі затримки, анулювання, надмірного бронювання, страйків, форс-мажору або інших обставин, що не підлягають контролю, а також не несе жодної відповідальності за будь-які додаткові витрати, прогалини, затримки, зміни маршруту або дії уряду або влади.
 • Усі угоди про надання послуг перевезення, бронювання готелів, оформлення страхування та інших сервісів, інформація про які розміщена на сайті Private Jets UA, укладаються Користувачем напряму з постачальниками даних послуг (агентствами та авіакомпаніями) у процесі покупки.
 • Користувач самостійно несе відповідальність за збитки, що виникли в результаті здійснення дій ним на Сайті, а також дій, здійснених через службу підтримки Private Jets UA від його імені та за його особистим розпорядженням.
 • Після отримання електронного квитка або електронного підтвердження будь-якого бронювання (документа, який використовується для підтвердження договору перевезення пасажира або його розміщення, в якому інформація надається у електронному-цифровому вигляді), Користувач зобов'язаний перевірити правильність та коректність всіх даних. У разі виявлення помилки Користувач зобов'язаний зв'язатися з постачальником та повідомити про це протягом 8-ми годин після отримання підтвердження бронювання (але не пізніше, ніж за 24 години до вильоту або заселення). Для отримання додаткових консультацій Користувач може звернутися в службу підтримки Private Jets UA.
 • Повідомлення оператору служби підтримки Private Jets UA будь-яких ідентифікуючих користувача даних є аналогом власноручного підпису останнього і визнається як однозначне і безспірне підтвердження здійснених користувачем, розпоряджень, вимог, повідомлень та інших дій.
 • Служба підтримки Private Jets UA не несе відповідальності за перерви у наданні послуг у випадку збоїв програмного забезпечення або обладнання, а також за повні або часткові перерви надання послуг, пов'язані з заміною обладнання, програмного забезпечен ня або проведенням інших робіт, спричинених необхідністю підтримки працездатності Сайту.

 

Конфіденційність

Ми розуміємо, що збереження конфіденційності важливе для Вас. Будь ласка, ознайомтеся з Політикою щодо конфіденційності щодо Ваших особистих даних.

 

Умови розміщення матеріалів

 • Користувач бере на себе повну відповідальність щодо матеріалів, розміщених ним на Сайті. У разі встановлення, що розмістивши матеріал користувач не є його правовласником, цей матеріал буде видалено з Сайту за першим вимогу правовласника.
 • Користувач зобов'язується не розміщувати на Сайті (включаючи особисті сторінки) матеріали, що рекламують будь-які товари або послуги без погодження з нами.
 • Користувач зобов'язується не розміщувати на Сайті матеріали, що містять образи, загрози, мають непристойний характер або порушують права інших осіб, а також містять шкідливі програми та комп'ютерні віруси. У разі порушення цих умов ми залишаємо за собою право видалити вказані матеріали без спеціального повідомлення. При многократному порушенні умов користувачу може бути відмовлено у наданні Послуги.
 • У відповідності з цим Соглашенням користувач несе відповідальність за будь-які витрати, збитки та інші витрати, включаючи, але не обмежуючись, розумну компенсацію витрат на роботу юристів та бухгалтерів, що виникають з або пов'язані з порушенням цього Соглашення.

 

Обмеження відповідальності

Private Jets UA виключає свою відповідальність за:

 1. будь-які непередбачувані обставини, нещасний випадок, затримку або спеціальні, штрафні, непрямі або додаткові збитки будь-якого типу (включаючи, але не обмежуючись втратою прибутку), жорстку відповідальність або інші обставини, що виникають у зв'язку з: (i) будь-яким використанням Сайту; (ii) помилкою або затримкою (включаючи, без обмежень, використання або неможливість використання будь-якої частини Сайту для пошуку або бронювання; або (iii) вчиненням або невчиненням нами або іншим користувачем будь-яких дій, навіть у разі нашого повідомлення про можливість завдання збитків цим особам або іншій особі.
 2. будь-які збитки, а також віруси, які можуть негативно вплинути на комп'ютерне обладнання, програмне забезпечення, дані або матеріали внаслідок відвідування Сайту або завантаження інформації.

Загальна відповідальність за збитки, які користувач поніс у результаті використання Сайту, не покривається вищезазначеними пунктами, обмежується сумою 1000 (одна тисяча) гривень, якщо інше прямо не передбачено чинним законодавством України.

 

Зв'язок з адміністрацією Сайту

У разі виникнення спірних питань щодо умов використання Сайту Ви можете зв'язатися з нами, відправивши листа за адресою support@jets.com.ua

 

Заявка на оренду
Залишіть заявку і ми зв'яжемося з Вами для бронювання