+380 (44) 339-50-09
Запит інформації
Вкажіть контактну інформацію та ми Вам передзвонимо

Перельоти літаками медичної авіації

Медична авіація використовується у випадках транспортування пацієнта до клініки або для його повернення додому після лікування. Компанія Private Jets допоможе вам організувати перельот на спеціально обладнаному приватному літаку, а також забезпечить супровід лікаря або медсестри. Ми маємо доступ до понад 1400 спеціалізованих повітряних судів, спрямованих на завдання санітарної авіації. Ми візьмемо на себе всі нюанси, починаючи від транспортування клієнта в аеропорт, супроводу та закінчуючи безпосередньо перельотом. Як провідний авіаброкер Європи, ми готові запропонувати вам кращі ціни на медичні перельоти з України в Європу, Ізраїль, Швейцарію та інші країни. А завдяки великому досвіду подібних перельотів, а також унікальному авіаційному парку - гарантуємо комплексне рішення та допомогу в складних ситуаціях, пов'язаних з перельотом.

Поміж спеціалізованих медичних літаків у вашому розпорядженні понад 9000 класичних бізнес-джетів, які також можна задіяти в менш важких випадках. Наші менеджери допоможуть вам підібрати оптимальний літак з урахуванням вашої ситуації і відповідати на всі питання, що стосуються транспортування пацієнта.

 

медичні перельоти на приватних літаках

 

Особливості медичної авіації

В особливо складних ситуаціях вихід із захворювання не рідко залежить від швидкості надання кваліфікованої медичної допомоги. До великого сумління, у деяких випадках цю проблему можуть вирішити лише європейські центри та клініки, які приймають українських пацієнтів і здійснюють комплексне лікування.

На державному рівні передбачена санітарна авіація, але вона підпорядкована лише вищестоячому керівництву та виконує запити від приватних осіб у рідкісних випадках. Наша компанія готова вирішити будь-яку складність наших клієнтів - підберемо авіатранспорт і організуємо перельот у будь-якому напрямку, в особливо складних випадках здійснюємо вильот у день звернення.

Медичні фахівці у співпраці з нашою компанією ретельно розрахують механізм транспортування, включаючи зв'язок з клінікою, яка буде здійснювати прийом тяжкого хворого пацієнта. Ми готові запропонувати літаки, обладнані спеціальною технікою, що відповідає всім стандартам європейської медицини. Забезпечимо персонального менеджера, який буде займатися підготовкою необхідних документів для здійснення вильоту на повітряному транспорті від нашої компанії. Під час перельоту тяжкого хворого супроводжуватимуть реаніматори, а також вузькоспеціалізовані фахівці і медичний персонал. Оренда медичного л айнера дозволить дістатися до потрібної вам клініки за лічені години, які так важливі для хворого і дозволять отримати додатковий шанс на одужання.

 

 

 

 

Переваги послуг приватної санітарної авіації

Максимально зручним і надійним способом транспортування пацієнтів є медичний рейс на літаку зі спеціально підготовленою екіпажем. Основними перевагами та особливостями екстреної авіації є:

 • На організацію перельоту йде від 5 годин з моменту звернення;
 • У салоні виключається перебування чужих пасажирів;
 • Літак облаштований сучасним медичним обладнанням, технікою для надання екстреної допомоги;
 • Надається можливість замовити супровід вузькоспеціалізованими фахівцями, реаніматологом, медперсоналом;
 • Вильот та прибуття літака здійснюється строго в визначений час;
 • Транспортування пацієнта від аеропорту до клініки і назад додому здійснюється машиною швидкої допомоги, з медичними представниками;
 • На оренду надаються літаки, які обладнані спеціальними модульними системами, що дозволяють безболісно перевозити важкобольних пацієнтів.

Бізнес-авіація у деяких випадках є єдиним шансом на одужання. Саме вона дозволяє доставити хворого за лічені години в міжнародні клініки та надати людям гідну допомогу.

 

медична авіація України

 

Особливості та можливості медичних рейсів

Наша компанія приймає запити на оренду приватних літаків у цілодобовому режимі. Надаємо повну інформацію про всі типи лайнерів, і для максимально швидкої обробки запиту настійно рекомендуємо вказати таку інформацію:

 1. Бажаний час вильоту і маршрут;
 2. Поточний стан хворого, його захворювання та особливості;
 3. Вік важкобольного – при транспортуванні недоношених дітей виникає потреба в облаштуванні кувезами салону;
 4. Перелік обладнання і різновид медичної техніки;
 5. Необхідність у медичному супроводі – люди, які підключені до апаратів життєзабезпечення, перевозяться лише з лікарями.

Після надання повної інформації з вами зв'яжеться представник компанії Private Jets, за необхідності задасть додаткові питання і складе план індивідуального вильоту, узгоджуючи його з вами. Повна вартість за послуги оренди залежить від багатьох факторів: відстані маршруту, наявності індивідуальних умов на борту літака, важкості захворювання, кваліфікації медичних фахівців і кількості осіб, які будуть супроводжувати хворого.

В прокат ми надаємо добре обладнані літаки, які пройшли технічне обслуговування, попередній політний підготовку і відповідають нормам санітарії. Салон бізнес-джета про ходить ретельну обробку дезінфікуючими засобами, щоб забезпечити необхідну стерильність повітря, уникнути інфікування всіх членів екіпажу та самих пасажирів.

 

перевезення лежачих хворих літаком

 

Види медичних літаків

Вибір медичного рейсу залежить не лише від потреби клієнта, але й від наявності літака протягом 3000 км від місця швидкого реагування. При організації можуть використовуватися такі типи:

 • Бізнес-джет – є найпопулярнішим, якщо хворий може розміститися в кріслі або на дивані. Супровід можуть складати родичі та медичний персонал.
 • Лайнер медичної авіації – відноситься до найдорожчого виду за орендою літаків, але в деяких випадках єдиним варіантом для транспортування важкобольних. Борт лайнера повністю обладнаний медичним обладнанням, виключає установку іншої техніки.
 • Вантажний борт – такі літаки частіше за все запитуються для транспортування тіл померлих осіб, а також у випадку повного відсутності інших літаків для евакуації потерпілих чи поранених. Окрім цього, важких випадках до вантажного літака заганяється спеціальна реанімаційна машина, в якій і відбувається перевезення хворого.

Найбільш оптимальним варіантом за орендою буде - медичний літак. Він готовий до вильоту протягом 3-4 годин з моменту звернення, укомплектований усім необхідним обладнанням. Компанії, які надають медрейси, утримують для оперативної реакції кілька літаків у різних частинах світу. Це своєрідна медична швидка допомога, але тільки в повітрі, добре обладнана і готова прийняти на борт людей з різною важкістю захворювання.

Для медичних перельотів компанії передбачають такі моделі літаків: Embrearl Legacy 600, ЯК-40, Hawker 800xp, АН-12, Hawker 850xp, ТУ-134, Challenger 850.

Усі моделі повітряних суден підбираються не лише з урахуванням індивідуальних вподобань клієнта, але і враховуються - максимальна дальність польоту без дозаправки, зупинок, середня швидкість, а також висота польоту і допустима кількість пасажирів. З усіх цих нюансів вас проконсультують наші досвідчені менеджери і авіа експерти.

 

 

переліт приватним бізнес-джетом

 

Рекомендації щодо організації супроводу для важкого пасажира

При транспортуванні слабких літніх чи важкобольних осіб потрібен додатковий супровід: лікуючий або сімейний лікар. Якщо у вас немає можливості забезпечити такий супровід, рекомендуємо скористатися послугами нянь, профільного лікаря чи медсестри. Такі рекомендації повинні враховуватися, щоб уникнути погіршення поточного стану хворого та, у разі потреби, забезпечити пасажиру першу допомогу.

Супровід медичним персоналом рекомендується з тієї причини, що в процесі перельоту хворому може знадобитися терапія, допомога медика. Наприклад, проведення постійного моніторингу показників роботи серця, підключення до апарату штучної вентиляції легень. У деяких випадках буде достатньо супроводу родичів, але така рекомендація може бути використана лише у випадку, якщо поточний стан задовільний і хворий може самостійно сидіти в кріслі.

Перевезення особливо важких людей без супроводу не рекомендується нашою компанією.

 

приватні літаки в Україні

 

Міжнародні медичні перельоти:

Польоти в Європу, СНД і на Близький Схід є найбільш популярними у нашій компанії. Найбільше наших партнерів і літаків базується в аеропортах країн Європейського регіону, тому за цими напрямками ми можемо запропонувати вам найбільш цікаві ціни та опції. Нижче подані найпопулярніші напрямки серед наших клієнтів за попередній рік:

 

 • Варшава (Warsaw) - Афіни (Athens) від 12500 EUR
 • Нью-Йорк (New York) - Варшава (Warsaw) від 88000 EUR
 • Варшава (Warsaw) - Ліон (Lyon) від 10800 EUR
 • Брюссель (Brussels) - Варшава (Warsaw) від 13200 EUR
 • Краків (Krakow) - Ліверпуль (Liverpool) від 15900 EUR
 • Варшава (Warsaw) - Ларнака (Larnaca) від 17400 EUR
 • Прага (Prague) - Варшава (Warsaw) від 6000 EUR
 • Варшава (Warsaw) - Дубай (Dubai) від 69000 EUR
 • Загреб (Zagreb) - Краків (Krakow) від 8000 EUR
 • Варшава (Warsaw) - Алмати (Almaty) від 63000 EUR
 • Варшава (Warsaw) - Ніцца (Nice) від 12000 EUR
 • Люблін (Ljublin) - Бухарест (Bucharest) від 9300 EUR
 • Пафос (Paphos) - Люблін (Ljublin) від 30500 EUR
 • Краків (Krakow) - Тіват (Tivat) від 9700 EUR
 • Люблін (Ljublin) - Спліт (Split) від 6000 EUR
 • Люблін (Ljublin) - Канни (Cannes) від 7000 EUR
 • Краків (Krakow) - Піза (Pisa) від 14900 EUR
 • Стамбул (Istanbul) - Кишинів (Chisinau) від 10000 EUR
 • Кишинів (Chisinau) - Лондон (London) від 16000 EUR
 • Кишинів (Chisinau) - Палермо (Palermo) від 12500 EUR
 • Доха (Doha) - Кишинів (Chisinau) від 50000 EUR
 • Кишинів (Chisinau) - Амстердам (Amsterdam) від 25000 EUR
 • Кишинів (Chisinau) - Ібіца (Ibiza) від 23000 EUR
 • Мюнхен (Munich) - Кишинів (Chisinau) від 15000 EUR
 • Кишинів (Chisinau) - Мале (Male) від 95000 EUR
 • Сінгапур (Singapore) - Кишинів (Chisinau) від 150000 EUR
 • Кишинів (Chisinau) - Женева (Geneva) від 14000 EUR
 • Торонто (Toronto) - Кишинів (Chisinau) від 142000 EUR
 • Іасі (Iasi) - Дубровник (Dubrovnik) від 9500 EUR
 • Пула (Pula) - Іасі (Iasi) від 22000 EUR
 • Іасі (Iasi) - Подгориця (Podgorica) від 13000 EUR
 • Ларнака (Larnaca ) - Бухарест (Bucharest) від 22500 EUR
 • Краків (Krakow) - Мадрид (Madrid) від 27000 EUR
 • Краків (Krakow) - Пальма-де-Мальорка (Palma de Mallorca) від 16000 EUR
 • Будапешт (Budapest) - Копенгаген (Coppenhagen) від 10700 EUR
 • Манчестер (Manchester) - Будапешт (Budapest) від 17700 EUR
 • Будапешт (Budapest) - Мальта (Malta) від 13000 EUR
 • Будапешт (Budapest) - Шамбері (Chamberry) від 8800 EUR
 • Міконос (Mykonos) - Будапешт (Budapest) від 24000 EUR
 • Будапешт (Budapest) - Рим (Rome) від 7300 EUR
 • Париж (Paris) - Будапешт (Budapest) від 11400 EUR
 • Будапешт (Budapest) - Малага (Malaga) від 29900 EUR
 • Будапешт (Budapest) - Рияд (Riyadh) від 45500 EUR
 • Астана (Astana) - Будапешт (Budapest) від 69800 EUR
 • Анталія (Antalya) - Будапешт (Budapest) від 28000 EUR
 • Дебрецен (Debrecen) - Барі (Bari) від 13400 EUR
 • Дебрецен (Debrecen) - Тіват (Tivat) від 5400 EUR
 • Задар (Zadar) - Дебрецен (Debrecen) від 7000 EUR
 • Дебрецен (Debrecen) - Бодрум (Bodrum) від 15500 EUR
 • Гренобль (Grenoble) - Люблін (Ljublin) від 25500 EUR
 • Люблін (Ljublin) - Тенеріфе (Tenerife) від 52000 EUR
 • Сучава (Suceava) - Родос (Rhodes) від 12300 EUR
 • Пафос (Paphos) - Сучава (Suceava) від 14600 EUR
 • Єреван (Yerevan) - Сучава (Suceava) від 36000 EUR
 • Сучава (Suceava) - Ташкент (Tashkent) від 49000 EUR
 • Атірау (Atyrau) - Сучава (Suceava) від 23500 EUR
 • Шарм-ель-Шейх (Sharm-el-Sheikh) - Сучава (Suceava) від 37000 EUR
 • Сучава (Suceava) - Алжир (Algiers) від 25800 EUR
 • Сучава (Suceava) - Лісабон (Lisbon) від 38000 EUR
 • Сучава (Suceava) - Барселона (Barcelona) від 17400 EUR
 • Дублін (Dublin) - Сучава (Suceava) від 30000 EUR
 • Бухарест (Bucharest) - Тбілісі (Tbilisi) від 15500 EUR
 • Бухарест (Bucharest) - Пафос (Paphos) від 12500 EUR
 • Ларнака (Larnaca) - Мальта (Malta) від 15000 EUR
 • Ларнака (Larnaca) - Тель-Авів (Tel-Aviv) від 10000 EUR
 • Пафос (Paphos) - Каїр (Cairo) від 9000 EUR
 • Сіон (Sion) - Бухарест (Bucharest) від 11000 EUR
 • Бухарест (Bucharest) - Мілан (Milan) від 23000 EUR

 

ЗАКАЖІТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК!

Передзвонимо Вам і відповімо на будь-які питання щодо перельотів

 

Вартість за 1 годину польоту, в залежності від типу літака:

 

 • Дуже Легкі Літаки - вартість за годину від 2500 €, час польоту до 2 годин 30 хвилин, 4-5 пасажирів;
 • Легкі Літаки - вартість за годину від 3000 €, час польоту до 2 годин 45 хвилин - 3 години 30 хвилин, 5-8 пасажирів;
 • Супер Легкі Літаки - вартість за годину від 4000 €, час польоту до 3 годин 45 хвилин - 4 години 30 хвилин, 6-8 пасажирів;
 • Середні Літаки - вартість за годину від 5000 €, час польоту до 4 годин 30 хвилин - 5 годин 30 хвилин, 6-9 пасажирів;
 • Супер Середні Літаки - вартість за годину від 6000 €, час польоту до 5 годин 30 хвилин - 6 годин 30 хвилин, 7-9 пасажирів;
 • Великі Літаки - вартість за годину від 7000 €, час польоту до 6 годин 30 хвилин - 7 годин 30 хвилин, 10-12 пасажирів;
 • Супер Великі Літаки - вартість за годину від 8500 €, час польоту до 7 годин 50 хвилин - 10 годин, 12-15 пасажирів;
 • Дальні Літаки - вартість за годину від 9500 €, час польоту до 10 - 14 годин, 12-15 пасажирів.

 

Ціни вказані за весь салон/літак. Пасажирський податок, аеропортові збори та нічні витрати не включені.

 

приватні літаки в Києві

 

Регіональні санітарні рейси по Україні:

Поміж міжнародних перельотів одним із найважливіших напрямків є внутрішні регіональні перельоти по Україні. Компанія Private Jets надає повний спектр послуг у сфері бізнес-авіації та виконує всі види приватних перельотів. Крім класичних бізнес-перельотів, можливі корпоративні чартери, медичні, вантажні, вахтові, геолокаційні та багато інших. Завдяки співпраці з місцевими аеропортами по всій країні, ми маємо максимальне охоплення на всій території України. Далі наведені найбільш популярні напрямки та орієнтована вартість перельоту по них:

 

 • Київ - Одеса, час польоту ~ 60 хвилин, ціна ~ 4 000 €;
 • Київ - Дніпропетровськ (Дніпро), час польоту ~ 70 хвилин, ціна ~ 3 900 €;
 • Київ - Львів, час польоту ~ 75 хвилин, ціна ~ 4 400 €;
 • Київ - Запоріжжя, час польоту ~ 70 хвилин, ціна ~ 4 000 €;
 • Київ - Харків, час польоту ~ 60 хвилин, ціна ~ 3 900 €;
 • Київ - Херсон, час польоту ~ 70 хвилин, ціна ~ 4 500 €;
 • Київ - Івано-Франківськ, час польоту ~ 65 хвилин, ціна ~ 4 000 €;
 • Київ - Чернівці, час польоту ~ 60 хвилин, ціна ~ 3 700 €;
 • Київ - Вінниця, час польоту ~ 50 хвилин, ціна ~ 3 900 €;
 • Київ - Житомир, час польоту ~ 25 хвилин, ціна ~ 2 300 €;
 • Київ - Кривий Ріг, час польоту ~ 35 хвилин, ціна ~ 3 200 €;
 • Київ - Маріуполь, час польоту ~ 50 хвилин, ціна ~ 3 800 €;
 • Київ - Черкаси, час польоту ~ 35 хвилин, ціна ~ 2 500 €;
 • Київ - Тернопіль, час польоту ~ 30 хвилин, ціна ~ 2 400 €;
 • Київ - Миколаїв, час польоту ~ 30 хвилин, ціна ~ 2 500 €;
 • Київ - Рівне, час польоту ~ 40 хвилин, ціна ~ 3 300 €;
 • Київ - Суми, час польоту ~ 35 хвилин, ціна ~ 2 600 €;
 • Львів - Харків, час польоту ~ 280 хвилин, ціна ~ 6 600 €;
 • Дніпропетровськ (Дніпро) - Одеса, час польоту ~ 60 хвилин, ціна ~ 3 900 €;
 • Івано-Франківськ - Харків, час польоту ~ 80 хвилин, ціна ~ 6 400 €;
 • Дніпропетровськ (Дніпро) - Львів, час польоту ~ 95 хвилин, ціна ~ 6 700 €;
 • Харків - Дніпропетровськ (Дніпро), час польоту ~ 55 хвилин, ціна ~ 3 900 €;
 • Маріуполь - Львів, час польоту ~ 75 хвилин, ціна ~ 4 700 €;
 • Одеса - Івано-Франківськ, час польоту ~ 70 хвилин, ціна ~ 4 000 €;
 • Львів - Одеса, час польоту ~ 85 хвилин, ціна ~ 6 500 €;
 • Івано-Франківськ - Львів, час польоту ~ 35 хвилин, ціна ~ 3 400 €;
 • Одеса - Харків, час польоту ~ 75 хвилин, ціна ~ 4 600 €;
 • Дніпропетровськ (Дніпро) - Івано-Франківськ, час польоту ~ 60 хвилин, ціна ~ 4 000 €;
 • Харків - Запоріжжя, час польоту ~ 25 хвилин, ціна ~ 2 600 €;

 

Онлайн калькулятор для розрахунку вартості перельоту

У разі, якщо у вас немає цікавого напрямку в перелічених вище списках, скористайтеся безкоштовним онлайн калькулятором на сайті. Просто заповніть всі поля форми та натисніть кнопку - Запитати розрахунок вартості. Інформація буде відправлена вам на електронну пошту або в месенджер. Крім цього, з вами зв'яжеться наш авіаконсультант, уточнить деталі перельоту і безкоштовно підбере для вас оптимальні варіанти перельоту. Також ми, окрім класичних перельотів, авіаброкер зможе запропонувати вам пошук Empty Legs або Jet Sharing перельотів.

 

 

 

ціни на оренду літаків

 

Вертодроми та аеропорти України

Нижче представлено топ 25 популярних аеропортів і вертодромів, що використовуються в справах бізнес авіації. Більший список доступних локацій можна отримати у наших авіаброкерів.

 
Аеропорт Місто ICAO IATA
Бориспіль КИЇВ UKBB KBP
 Дніпропетровськ Дніпро UKDD DNK
Запоріжжя Запоріжжя UKBB OZH
Житомир Смоковка (Смоківка) Житомир UKKV ZTR
Івано-Франківськ Івано-Франківськ UKLI IFO
Київ - Жуляни Київ UKKK IEV
Кривий Ріг - Лозоватка Кривий Ріг UKDR KWG
Львів Львів UKLL LWO
Маріуполь Маріуполь UKCM MPW
Одеса Одеса UKOO ODS
Харків Харків UKHH HRK
 Херсон - Чорнобаївка Херсон UKOH KHE
Вінниця - Гавришівка Вінниця UKWW VIN
 Кіровоград Кропивницький UKKG KGO
 Супрунівка (Полтава) Полтава UKHP PLV
Миколаїв (Нікополь) Нікополь UKON NLV
Рівне Рівне UKLR RWN
Суми Суми UKHS UMY
Тернопіль Тернопіль UKLT TNL
Чернівці Чернівці UKLN CWC
Черкаси Черкаси UKKE CKC
Гавришівка (Вінниця) Канів UKWW VIN
 Київ (Антонов-1) Київ UKKT NNN

 

Оплата перельотів

Більшість наших клієнтів віддають перевагу безготівковому способу оплати польотів (переказ на банківський рахунок в ЄС), що гарантує високий рівень конфіденційності та безпеки платежу. Усі платіжні реквізити та договори надаються заздалегідь, тому у вас буде достатньо часу для проведення необхідних перевірок. За роки роботи у сфері бізнес-авіації наша компанія завоювала бездоганну репутацію та десятки постійних клієнтів. Ми відкриті та прозорі у своїх справах, перед клієнтами та завжди готові надати вам всі необхідні документи.

Ви можете оплатити переліт будь-яким зручним для вас способом:

 1. безготівковим (шляхом переказу на наш рахунок у банку за договором);
 2. готівкою;
 3. банківською карткою;
 4. криптовалютою.

Ми співпрацюємо з усіма провідними європейськими та українськими банками, що дозволяє вам обрати найзручніший спосіб оплати рахунку. Крім того, ми укладаємо офіційний договір із фіксацією суми перельоту, надаємо клієнтам всі необхідні документи та рахунки, що гарантує безпечну оплату та гарантію надання послуг.

Якщо вам потрібно забронювати терміновий переліт, будь ласка, майте на увазі, що банківський переказ може зайняти кілька днів. У таких випадках ми можемо запропонувати партнерські компанії, щоб ви могли оплатити переліт готівкою або криптовалютою. Якщо у вас є питання, ви можете звертатися до свого персонального консультанта в будь-який зручний для вас час - заявки приймаються цілодобово і без вихідних.

 

оплата перельоту приватним літаком

 

Умови відміни рейсу

Якщо запланований рейс відміняється за ініціативою клієнта, гроші будуть утримані з урахуванням штрафних санкцій, визначених в договорі. Це цілком пояснюється, оскільки певні витрати на організацію перельоту вже були з боку оператора або власника літака. Однак наша компанія завжди йде на зустріч і намагається зробити так, щоб клієнт втратив якнайменше. При цьому у випадках, коли оренда відміняється з нашої вини (або вини оператора), що, до речі, відбувається дуже рідко - кошти повертаються в повному обсязі.

 

перельоти на порожніх літаках

 

 

Головні цифри компанії

За більше ніж 15 років надання авіаційних послуг в Європе і країнах СНД, компанія Private Jets UA накопичила великий досвід у вирішенні проблем бізнес-авіації. Всі члени нашої команди відмінно розбираються в усіх нюансах галузі і завжди готові проконсультувати вас з будь-яких питань.

Цифри, якими ми пишаємося:

 1. Ми активно розвиваємося в сфері бізнес-авіації вже більше 15 років, зберігаючи гнучкий підхід до кожного клієнта.
 2. Штат компанії налічує 32 спеціаліста, володіючи 7 міжнародними мовами (українською, англійською, німецькою, французькою, іспанською, російською та італійською).
 3. Каталог компанії містить понад 9000 моделей приватних літаків і вертольотів, доступних для замовлення у будь-який час.
 4. Ми маємо 2 діючих міжнародних офіси в Україні та Швейцарії, а також на кінець цього року заплановано відкриття нового офісу в Ризі.
 5. Для організації термінового перельоту нам потрібно всього 3-4 години. Однак щоб запропонувати вам найвигідніші варіанти перельотів, просимо звертатися за 2-3 дні до перельоту.
 6. У компанії понад 140 постійних клієнтів по всьому світу і десятки позитивних відгуків в інтернеті.

Якщо у вас залишились питання про Private Jets UA, ми будемо раді допомогти вам. Наш авіаційний консультант зв'яжеться з вами в найкоротший термін, висилить вам офіційну презентацію компанії та відповість на всі ваші питання.

 

послуги медичної авіації

 

Наша команда

Ми наймаємо лише кращих спеціалістів, добре розбираючись в усіх аспектах бізнес-авіації. 32 професіонали, що працюють в Private Jets UA, організовують чартерні рейси на літаках і вертольотах по всьому світу.

За кожним клієнтом закріплюється персональний авіаброкер, який зобов'язується:

 • залишатися на зв'язку з клієнтом 24 години на день, 7 днів на тиждень;
 • відповідати на всі питання, пов'язані з вибором приватного літака, оптимізацією маршруту, підбором екіпажу, кейтерінгом, безпекою та зустріччю в аеропорту, а також оперативно вирішувати всі організаційні проблеми;
 • забезпечувати найвищий рівень сервісу і приділяти увагу найдрібнішим деталям.

Договір зазвичай складається англійською мовою (однак, за необхідності, ми можемо перекласти його на будь-яку іншу мов у). Ви зможете ознайомитися з ним заздалегідь і внести необхідні корективи. Наша головна мета - зробити так, щоб на всіх етапах перельоту ви відчували себе максимально спокійно, комфортно і безпечно.

 

 

оренда приватного літака у Києві

 

 

Керівництво компанії

Компанія Private Jets завжди відкрита до діалогу. Ви можете задати будь-які питання безпосередньо керівництву компанії, включаючи керівників регіональних відділень.

 

Євген Ваціетіс - генеральний директор

 

Еріх Шварц - виконавчий директор

 

Лука Андрос - керівник напрямку Європа

 • Лука Андрос - керівник напрямку "Європа",
 • контакти: luca.andros@jets.com.ua

 

Андреа Келлер - керівник напрямку Азія і Близький Схід

 • Андреа Келлер - керівник напрямку "Азія і Близький Схід",
 • контакти: andrea.keller@jets.com.ua

 

Майкл Джонсон - керівник напрямку США і Латинська Америка

 • Майкл Джонсон - керівник напрямку "США і Латинська Америка",
 • контакти: michael.johnson@jets.com.ua

 

 

Контакти Private Jets в Києві

 

Телефон: +380 443002617

Адреса: Україна, Київ, 03151, Воздухофлотський просп., 90А

Електронна пошта: kiev@jets.com.ua

Графік роботи: щоденно з 7:00 до 23:30.

Дзвінки та заявки приймаються цілодобово.

 

Офіс на карті:

 

 

Контакти Private Jets в Женеві

 

Телефон: +41 22 886-01-55

Адреса: Швейцарія, Женева, міжнародний аеропорт Geneve, Business Lounge, офіс 115

Електронна пошта: geneva@jets.com.ua

Графік роботи: щоденно з 8:00 до 22:00.

Дзвінки та заявки приймаються цілодобово.

 

Офіс на карті:

 

 

Заявка на оренду
Залишіть заявку і ми зв'яжемося з Вами для бронювання