+380 (44) 339-50-09
Запит інформації
Вкажіть контактну інформацію та ми Вам передзвонимо

Загальні положення

jets.com.ua (Private Jets UA надалі - “Private Jets”, “мы”, “нас” або “наш”) докладає всі можливі зусилля для захисту конфіденційної особистої інформації клієнтів. Ця інформація може бути надана клієнтами, які відвідують веб-сайт jets.com.ua (надалі - “Сайт”) і користуються його послугами (надалі - “Сервіси”) самостійно або зібрана в автоматичному режимі. Використання Сайту і Сервісів означає ваше повне прийняття Політики конфіденційності (надалі - “Політики”). Будь-які поправки до цієї Політики будуть розміщені на Сайті і будуть дійсними негайно після моменту публікації.

У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен утриматися від використання Сайту і Сервісів.

 

Збір інформації

Уся Особиста інформація про Користувача, доступна jets.com.ua, надається самостійно самим Користувачем при реєстрації (створенні облікового запису) або в процесі використання Сервісів. Ми не перевіряємо достовірність персональної інформації, наданої Користувачем.

У процесі використання Сервісів нам автоматично стають відомі дані, які можуть містити: IP-адреса, дані файлів cookie, інформація про браузер, дата і час доступу до Сервісів, адреси запитаних сторінок та інша подібна інформація. Ця інформація видаляється протягом 30 днів.

 

Використання інформації

Інформація про Користувача Сайту може використовуватися для цілей, зазначених нижче.

  • Для надання Вам Сервісів та для поліпшення якості Сайту і Сервісів;
  • Для відстеження цін на авіаквитки, показу найнижчих цін на авіаквитки, готелі та інші послуги, знайдені іншими користувачами;
  • Для надання інформації Вам, щоб Ви могли використовувати Сайт і Сервіси більш ефективно;
  • Для оцінки рівня обслуговування, моніторингу трафіку та показника популярності різних варіантів обслуговування;
  • Для здійснення наших маркетингових заходів;
  • Щоб відповідати вашим запитам з обслуговування клієнтів;
  • Для захисту прав, власності та особистої безпеки Вас, нас, наших користувачів і громадськості, і як потр ібно або затверджено законом;
  • Іноді ми можемо сповіщати Вас щодо наших продуктів, послуг, новин і подій. У вас є можливість не отримувати цю інформацію. Ми надаємо можливість відмовитися від усіх поштових повідомлень подібного роду або призупинити сповіщення з описаними вище цілями, якщо Ви зв'яжетесь з нами і підтвердите бажання не повідомляти Вам дану інформацію.

Єдиний вид повідомлень, від яких Ви не можете відмовитися, це обов'язкові оголошення, що стосуються Сервісів, запланованих припинень і відключень Сервісів. Ми намагатимемося зведені до мінімуму подібні сповіщення для Вас.

 

Вік повнолітності

Ми свідомо не надаємо Сервіси особам молодше повнолітнього віку.

 

Посилання

Сайт містить посилання на інші сайти, включаючи посилання з результатів пошуку Сервісів. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності, обробку Особистої інформації і зміст цих сайтів. Ми рекомендуємо Вам самостійно ознайомитися з політикою конфіденційності цих сайтів. Їхня політика конфіденційності і діяльність відрізняються від наших Політики конфіденційності і діяльності.

 

Пошуковий ремаркетинг Google Adwords

Ми використовуємо функцію пошукового ремаркетингу Adwords для збору даних про інтереси наших користувачів з метою надання максимально якісного обслуговування і інформування про наш сервіс лише тих користувачів, яким це необхідно.

Пошуковий ремаркетинг включає в себе показ реклами нашого сервісу користувачам, які вже відвідували ресурс, з метою зацікавити їх повернутися на сайт.

Подібні рекламні оголошення можуть бути показані на сторонніх ресурсах, які не належать нам. Докладніше про ремаркетинг Adwords можна прочитати тут.

Ви можете відмовитися від показу рекламних оголошень Adwords, змінивши відповідні налаштування у Вашому обліковому записі Google на сторінці «Налаштування реклами».

Ви можете припинити використання ваших даних у пошуковому ремаркетингу Adwords, видаливши куки-файли, і зробивши відповідні налаштування у Вашому браузері.

 

Передача власності або бізнесу

У випадку зміни власника або іншого передачі бізнесу, такого як злиття, поглинання або продаж наших активів, вся пошукова інформація може бути передана відповідно до відповідних законів про конфіденційність.

 

Зворотній зв'язок

Якщо у вас виникли питання, пов'язані з написаним вище, ви можете написати нам support@jets.com.ua

Заявка на оренду
Залишіть заявку і ми зв'яжемося з Вами для бронювання