+380 (44) 339-50-09
Запит інформації
Вкажіть контактну інформацію та ми Вам передзвонимо

Комерційне управління та менеджмент літаків

Компанія Private Jet UA надає послуги з менеджменту приватних літаків. Допоможемо організувати грамотне комерційне управління з отриманням високого рівня доходу. Ми відкриті до гнучких умов співпраці з приватними та юридичними особами. З нетерпінням чекаємо обговорення всіх деталей передачі літака під управління нашої компанії та всіх важливих нюансів. Детальну інформацію можна отримати за телефоном +380 443395009 або написавши нам на електронну адресу flight@jets.com.ua

Команда професіоналів Private Jets готова до обговорення будь-яких завдань, підготовки одноразових і довгострокових договорів, в рамках бізнес-авіації. Також запрошуємо до співпраці операторів бізнес-джетів - якщо ви зацікавлені в отриманні постійних клієнтів і цікавих замовлень, ми будемо раді вам допомогти. Запропонуємо кращі умови менеджменту та варіанти авіа консалтингу для кожного власника бізнес-джета.

 

 

 

 

Оренда приватного літака передбачає вирішення багатьох питань пасажирів, пов'язаних з правильною організацією приватних перельотів, але процес управління залишається достатньо складним питанням для багатьох власників повітряних суден. Завдання полягає не лише в наданні літака в оренду, а й у пошуку пасажирів, вирішенні питань з організації, отриманні ліцензії, підготовці відповідних документів на виліт та посадку на території європейських країн і в інших, не менш важливих моментах.

Компанія Private Jets 15 років у бізнес-авіації і нам не понаслухались всі труднощі комерційного управління. Завдяки практичному досвіду роботи, наявності професійного штату спеціалістів, ми готові запропонувати кращі умови співпраці для кожного власника повітряного судна, незалежно від його класу, типу та комфортності. Пропонуємо приватні варіанти авіа консалтингу та повне обслуговування під ключ.

 

оренда бізнес-джета

 

Чому послуга менеджменту вигідна для власника лайнера?

У світовому парку повітряних суден левову частку складають саме приватні літаки, які перебувають у особистому володінні великих компаній і фізичних осіб. У більшості випадків приватні літаки не експлуатуються з повним завантаженням, а проводять більшу частину часу на землі, потребуючи обслуговування, технічного обслуговування, яке не окупається в повному обсязі.

Щоб уникнути простою повітряного транспорту, отримувати прибуток від витрачених коштів на придбання літака, багато власників зацікавлені в його професійному менеджменті. Компанія-оператор, беручи на себе всі зобов'язання з експлуатації повітряного судна, гарантує виконання всіх умов, передбачених договором.

 

літаки бізнес авіації України

 

Переваги передачі бізнес-джета під брокерське управління

Для всіх власників переваги передачі лайнера під брокерське управління очевидні: виключається простір під час експлуатації, оренда дозволяє добре заробляти. Кількість перельотів, години, проведені в повітрі, повністю залежать від власника. Ви самі вибираєте кількість відведеного часу, яке може бути використано для перевезення інших пасажирів, таким чином ви можете ніяк себе не обмежувати у власних політах.

Професійна організація перельотів дозволить Вам:

 • зменшити обов'язкові витрати на обслуговування судна;
 • з кожного рейсу отримувати прибуток;
 • виключити потребу в самостійному пошуку пасажира;
 • експлуатувати бізнес-джет в особистих цілях та включати до системи екіпаж, закріплений за вашим судном;
 • підвищити комфорт, обладнати лайнер сучасним обладнанням за рахунок отримання прибутку з кожного рейсу.

Менеджмент під керівництвом компанії Private Jets дозволить зробити Вам зі свого лайнера джерело додаткового доходу та виключить простій літака в ангарі аеропорту. Починаючи співпрацю і укладаючи договір на оренду вашого транспорту, ми беремо на себе всі зобов'язання, пов'язані з ризиком в процесі експлуатації, і виконуємо всі необхідні супутні завдання з обслуговування бізнес-джета в повному обсязі.

 

віп-перельоти бізнес-джетами

 

Послуги з брокерського управління та особливості менеджменту

При укладанні договору на оренду бізнес-джетів з Private Jets, власник літака повинен скласти графік польотів і дат, в які він планує задіяти свій літак. Це необхідно для розуміння загальної кількості днів, коли повітряне судно буде вільним і для організації всіх нюансів.

В обов'язки нашої компанії входять:

 • пошук клієнтів та організація перельоту;
 • проведення термінових вильотів, власник отримує повідомлення за 4 години до вильоту;
 • відбір та спеціальна підготовка екіпажу, проведення перевірки на льотні можливості;
 • залучення до співпраці професійного екіпажу, особистого пілота;
 • проведення технічного обслуговування.

Private Jets налагодить довір'я між власником лайнера та клієнтом, дозволяючи вам працювати на постійній основі з одним або кількома клієнтами. Постійна робота підвищує довіру і дозволяє встановити довгострокову співпрацю, що гарантує стабільність та отримання постійного завантаження з максимальним виходом.

 

ЗАКАЖІТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК!

Передзвонимо Вам і відповімо на будь-які питання щодо перельотів

 

Надаємо послуги приватних перельотів з екіпажем для різних типів подорожей:

 1. туристичні та спортивні рейси;
 2. моніторинг територій, геологічні розвідки;
 3. медичні або літературні польоти;
 4. вантажні схеми співпраці та вахтові перельоти;
 5. рейси на пам'ятні події, корпоративні свята;
 6. здійснення повернених рейсів Empty Legs;
 7. експлуатація в режимі таксі та завантаження за системою Jet Sharing та інші пропозиції, які обговорюються з кожним власником індивідуально.

Послуга менеджменту завжди ґрунтується на індивідуальному підході до кожного власника повітряного судна, адже всі зацікавлені працювати на постійній основі. Ми готові запропонувати вам найкращу модель співпраці, в нас є десятки постійних клієнтів, які зацікавлені в користуванні послугами бізнес-авіації без прив'язки до часу та розкладів аеропортів.

 

оренда приватного літака

 

Додаткові послуги

Послуги оренди можуть приносити більше власнику, якщо включено додатковий сервіс для клієнта:

 • індивідуальний супровід, привертання охорони;
 • ексклюзивне кейтеринг на борту;
 • оренда номерів у готелі, оренда індивідуального житла;
 • організація трансферу до/після аеропорту, при вильоті та до кінцевого місця призначення;
 • оренда водно-, мото- та автотранспорту, комбінація перельоту лайнера та вертольотом, тощо.

Усі наведені послуги зацікавлюють клієнта, підвищують привабливість наших пропозицій та збільшують частоту оренди саме вашого бізнес-джета. Ми відкриті до співпраці в питаннях консьєрж-сервісу, а також готові запропонувати готові варіанти, які вже пройшли перевірку часом.

 

ТОП 16 переваг бізнес-авіації:

Повна захист від вірусів і бактерій
Найвищі стандарти безпеки
15 хвилин на посадку
Дозволені рідини на борту
Гарантуємо вам розкішний переліт
Гнучке ціноутворення
Тварини дозволені на борту
VIP трансфер на вертольоті
Цілодобове обслуговування
984 ексклюзивних напрямків
Бронювання менше, ніж за хвилину
Ексклюзивні події в Європі
Послуги консьєржа
Програма постійних клієнтів
Дезінфекція літаків
Уникайте толп туристів

 

Як оцінити прибуток від співпраці?

Програми співпраці з компанією Private Jets з спільної експлуатації приватних літаків орієнтовані на індивідуальні умови та пропозиції для власників. Ми пропонуємо оптимальну схему управління, за допомогою якої власник добре заробляє та має повне право використовувати свій лайнер в особистих цілях.

Власники бізнес-джетів і вертольотів, співпрацюючи на тривалий термін з нашою компанією, мають вільний доступ до інформації, пов'язаної з бізнес-авіацією та експлуатацією повітряного судна. Звіт наші фахівці надають щомісяця, зведення дозволяє оцінити прибуток, отримати відомості про те, як компанія-оператор працює щодо зниження витрат на експлуатацію.

Окрім пошуку пасажирів в наши послуги управління включені: моніторинг вартості ТО, пального. Ми уважно відстежуємо, де здійснювалася дозаправка і в яких обсягах вона була виконана. Саме увага до дрібниць дозволяє нам професійно надавати послуги управління, розробляти та пропонувати своїм клієнтам більш вигідні умови співпраці, на підставі багатофакторного аналізу поточної ситуації. Якщо ви зацікавлені в додатковому доході, звертайтеся. Фахівці компанії Private Jets запропонують найкращі умови для послуг управління!

 

Вертодроми та аеропорти бізнес авіації України

Нижче представлено топ 25 популярних аеропортів і вертодромів, що використовуються в справах бізнес авіації. Більший список доступних локацій можна отримати у наших авіаброкерів.

 
Аеропорт Місто ICAO IATA
Бориспіль КИЇВ UKBB KBP
 Дніпропетровськ Дніпро UKDD DNK
Запоріжжя Запоріжжя UKBB OZH
Житомир Смоковка (Смоківка) Житомир UKKV ZTR
Івано-Франківськ Івано-Франківськ UKLI IFO
Київ - Жуляни Київ UKKK IEV
Кривий Ріг - Лозоватка Кривий Ріг UKDR KWG
Львів Львів UKLL LWO
Маріуполь Маріуполь UKCM MPW
Одеса Одеса UKOO ODS
Харків Харків UKHH HRK
 Херсон - Чорнобаївка Херсон UKOH KHE
Вінниця - Гавришівка Вінниця UKWW VIN
 Кіровоград Кропивницький UKKG KGO
 Супрунівка (Полтава) Полтава UKHP PLV
Миколаїв (Нікополь) Нікополь UKON NLV
Рівне Рівне UKLR RWN
Суми Суми UKHS UMY
Тернопіль Тернопіль UKLT TNL
Чернівці Чернівці UKLN CWC
Черкаси Черкаси UKKE CKC
Гавришівка (Вінниця) Канів UKWW VIN
 Київ (Антонов-1) Київ UKKT NNN

 

Керівництво компанії

Компанія Private Jets завжди відкрита до діалогу. Ви можете задати будь-які питання безпосередньо керівництву компанії, включаючи керівників регіональних відділень.

 

Євген Ваціетіс - генеральний директор

 

Еріх Шварц - виконавчий директор

 

Лука Андрос - керівник напрямку Європа

 • Лука Андрос - керівник напрямку "Європа",
 • контакти: luca.andros@jets.com.ua

 

Андреа Келлер - керівник напрямку Азія і Близький Схід

 • Андреа Келлер - керівник напрямку "Азія і Близький Схід",
 • контакти: andrea.keller@jets.com.ua

 

Майкл Джонсон - керівник напрямку США і Латинська Америка

 • Майкл Джонсон - керівник напрямку "США і Латинська Америка",
 • контакти: michael.johnson@jets.com.ua

 

приватні літаки в Україні

 

Наша команда

Ми наймаємо лише найкращих спеціалістів, які добре розбираються в усіх аспектах бізнес-авіації. 32 професіонали, що працюють в Private Jets UA, організовують чартерні рейси на літаках та вертольотах по всьому світу.

За кожним клієнтом закріплюється персональний авіаброкер, який зобов'язується:

 • залишатися на зв'язку з клієнтом 24 години на добу, 7 днів на тиждень;
 • відповідати на всі питання, пов'язані з вибором приватного літака, оптимізацією маршруту, підбором екіпажу, кейтерингом, безпекою та зустріччю в аеропорту, а також оперативно вирішувати всі організаційні проблеми;
 • забезпечувати найвищий рівень сервісу та приділяти увагу найменшим деталям.

Договір зазвичай складається англійською мовою (однак, за необхідності, ми можемо перекласти його на будь-яку іншу мову). Ви зможете ознайомитися з ним заздалегідь та внести необхідні корективи. Наша головна мета - зробити так, щоб на всіх етапах перельоту ви відчували себе максимально спокійно, комфортно і безпечно.

 

 

Заявка на оренду
Залишіть заявку і ми зв'яжемося з Вами для бронювання