+380 (44) 339-50-09
Запит інформації
Вкажіть контактну інформацію та ми Вам передзвонимо

Способи оплати перельотів

Головна мета нашої компанії - забезпечити найвищий рівень комфорту і спокою для наших клієнтів. Тому ми завжди готові оперативно вирішити будь-які виникаючі ситуації, під час вашої подорожі. Консультанти Private Jets UA запропонують вам широкий вибір бізнес джетів, з урахуванням ваших уподобань і бюджету на переліт. Більшість наших клієнтів надають перевагу безготівковому способу оплати польотів (переказ на банківський рахунок в ЄС), що гарантує високий рівень конфіденційності та безпеки платежу. Усі платіжні реквізити та договори надаються заздалегідь, тому у вас буде достатньо часу для проведення необхідних перевірок. За роки роботи у сфері ділової авіації наша компанія завоювала бездоганну репутацію та десятки постійних клієнтів. Ми відкриті та прозорі у своїх справах, перед клієнтами та завжди готові надати Вам усі необхідні документи.

Private Jet працює як з фізичними, так і з юридичними особами. Ми гарантуємо конфіденційність і безпеку платежів. Ви можете оплатити переліт будь-яким зручним для вас способом:

  1. безготівковим (шляхом перерахування на наш рахунок у банку за договором);
  2. готівковими коштами;
  3. банківською карткою;
  4. криптовалютою.

Ми працюємо з усіма провідними європейськими та українськими банками, що дає змогу Вам обрати найбільш зручний спосіб оплати рахунку. Крім того, ми укладаємо офіційний договір із фіксуванням суми перельоту, надаємо клієнтам усі необхідні документи та рахунки, що гарантує безпечну оплату та гарантію надання послуг.

Ми працюємо з провідними європейськими та українськими банками, що дозволяє Вам зручно сплачувати рахунки.

Якщо вам необхідно забронювати терміновий переліт, будь ласка, майте на увазі, що банківський переказ може зайняти кілька днів. У таких ситуаціях, ми можемо залучити партнерські компанії, щоб ви могли оплатити переліт готівкою або криптовалютою. Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з вашим персональним консультантом, у будь-який зручний для вас час - заявки приймаються цілодобово і без вихідних.

Ви можете звернутися до нас за допомогою.

 

оплата перельоту приватним літаком

 

Умови скасування рейсу

Якщо запланований рейс скасовується за ініціативою клієнта, грошові кошти будуть утримані з урахуванням штрафних санкцій, прописаних у договорі. Це цілком зрозуміло, оскільки певні витрати на організацію перельоту вже були з боку оператора або власника літака. Однак наша компанія завжди йде на зустріч і намагається зробити так, щоб клієнт втратив якомога менше. При цьому у випадках, коли оренда скасовується з нашої вини (або з вини оператора), що, на щастя, трапляється вкрай рідко, кошти повертаються в повному обсязі.

Всі умови оренди бізнес-джетів і нюанси щодо організації приватних перельотів можна дізнатися за телефоном +380 443395009 або надіславши запит на електронну пошту kiev@jets.com.ua

 

приватні літаки в Києві

Заявка на оренду
Залишіть заявку і ми зв'яжемося з Вами для бронювання